Eternal Heart1

Eternal Heart

Order Today & Get 50% Off

 • Cash on Delivery
 • Available Nationwide in Turkey
 • Ani tansiyon oynamalarını önler
 • Yan tesir olmaksızın etkili sonuç sağlar

Disclaimer: Individual Results Vary.

Table of Contents

Customer Reviews

Disclaimer: Individual Results Vary.

Eternal Heart IS THE BEST PRODUCT EVER!

avatar

Dilara

33 F

I bought an Eternal Heart because my head was hurting every evening. My headaches stopped, my varicose veins disappeared and most importantly, I LOSE 18 KG. I went from 85 kilos to 67 kilos. I was able to lose weight because my blood pressure was regulated. Now I can recommend everyone to use  Eternal Heart .

avatar

Isra

25 F

I think so too! Eternal Heart is an excellent product. The most affordable and effective drug I’ve ever seen. 

avatar

Emre

20 M
Eternal Heart3

Akşamları bacaklarınız şişiyor mu? Ayak tabanlarınız ve ayaklarınız şiş mi, ayak bileklerinizde lekeler var mı? Bunlar, damarlarda ödemin, yani tıkalı damarların duvar çeperlerinde oluşan sıvının işareti olabilir. Ödem, kan dolaşımını olumsuz etkilediğinden adale ağrısı ve kas kramplarına neden olur.Herkes, felcin ve kalp krizinin kolesterolün tıkadığı damarların bir sonucu olduğunu bilir. Kardiyovasküler hastalıklar. Ne var ki çok az kişi bunun buz dağının sadece görünen kısmı olduğunun farkındadır. “Tıkalı damarlar” tedavi edilemez olduğu varsayılan her 10 kronik hastalıktan dokuzunun sebebidir.Baş ağrısı, tansiyon oynamaları. Eklemleriniz ağrır, yükünüzü taşıyamaz, boynunuzu neredeyse döndüremez veya eğemezsiniz. Akşamları bacaklarınız, sabahları ise yüzünüz şişer. Kulaklarınız çınlar. Elleriniz ve parmaklarınız hissizleşir. Ayaklarınız hep soğuktur. Görme bozukluğu başlar. Hafızanız kötüleşir. Hiçbir şeyi yapmak için enerji bulamazsınız. Çoğu kişi bunu yaşlanmak olarak tarif eder ama bu doğru değildir.

Damarlar neden sağlığımızın %90’ını temsil eder?

Sayın Doktor Çakır, birçok kez bedenimizdeki damarların sağlığımızın %90’ınından sorumlu olduğunu belirttiniz. Bunun sebebini açıklar mısınız?

İnsan bedenindeki en büyük organ hangisidir? Bu sorunun cevabını çok az kişi bilir. Tıp eğitimi almış kişiler bile bazen, beyin veya karaciğer diyerek yanlış cevap verebilir. Kurnazlar insanın cildi diyebilirler. Aslına bakacak olursanız, insan bedenindeki en büyük parça damar sistemidir.

Hayal etmeye çalışın. İnsan bedenindeki tüm damarları çıkarıp uç uca eklesek, uzunluğu 100 bin kilometre olur.

Daha basit şekilde söyleyecek olursak, ekvatorun uzunluğu 40 bin kilometredir. Dolayısıyla tek bir kişinin damarlarından oluşturulacak yekpare ip, dünyanın çevresine 2,5 kez dolanabilir.Bu rakam hakkında ne düşünüyorsunuz?Damarlar, sadece içinden kanın aktığı kanallar değildir. Benzersiz ve karmaşık bir organdır. Herhangi bir bozukluk, bedende hastalık oluşmasına neden olur.Ayaktaki tıkalı damarlar: Varis, ayak şişmesi, ağırlık hissi, bacaklarda donma hissi veya tam aksi olarak ayak tabanlarında yanma hissi. Topuklarda oluşan çatlaklar. Kan dolaşımı bozuklukları: Bakterilere karşı koruma kalmaz, mantar hastalığı oluşur. Tırnaklar kalınlaşır, şekilleri bozulur.Karaciğer besleyen damarların tıkanması: hepatik steatoz. Yağlı yiyecekler yendiğinde ağızda acı bir tat bırakır.Eklemlerdeki damarların güçsüzleşmesi ve tıkanması: Kıkırdak dokusu kurur. Eklemler ağrımaya başlar, osteokondroz ve fıtık olur.Bağırsakların damarları esnekliğini yitir: Hemoroid boğumları oluşur.Gözlerdeki damarlar: Görme yetisi azalır. Katarakt oluşur. Herkesin yorgunluktan olduğunu sandığı göz kızarıklığı aslında gözlerdeki kılcal damarlardaki mini kanamalardır.Beyinde kan dolaşımı bozukluğu: Baş dönmesi, kulak çınlaması ve hafızada gerileme. Hiç mutfağa gidip neden gittiğinizi unuttuğunuz oldu mu? Veya bir kelimeyi bir türlü hatırlayamadığınız. Tüm bunlar beyin damarlarının kötüye gittiğinin işaretidir.

Ve yüksek tansiyonu da bu listeye eklemek lazım. Yüksek tansiyon, felcin anası ve kalp krizinin kardeşidir.

Damarlar bizim enerji kaynağımızdır, yaşam gücü onların içinden geçer. Önemli bir kavşak tıkanırsa, yaşam durur.Tıkalı damarlar: Tüm organlar aç kalırKilo fazlası doğrudan damarları etkiler. Kolesterol nedeniyle tıkanan damarlar yüzünde organlarımız aç kalır çünkü gerekli besin yerine ulaşamaz. Beyin, “Yemek yemen lazım” mesajını gönderir. Kişi yemeğini yer. Ne var ki organlar yeterli miktarda besin alamazlar çünkü damarlar tıkanmıştır. Beyin yemeniz için tekrar mesaj gönderir ve bu kısır döngü bu şekilde sürer gider.Bir şeyler yeme isteği, tatlı ve hamur işi iştahı işte buradan gelir. Bedeninizin kaloriye ihtiyacı vardır.Meslektaşlarım hastalarına, “Fala kilolarınız nedeniyle yüksek tansiyon hastasısınız” dediklerinde, hastalar sebep ve sonuç ilişkisini karıştırırlar. Yüksek tansiyon aşırı kilo yüzünden olmaz, tam tersidir.

“Her şeyin başı sağlık” diye boşuna söylenmemiştir am aşunu da eklemek gerekir: “Damarlarımızı temiz tutmadan sağlıklı olamayız.”

Bu yüzden sürekli aynı şeyi söylüyorum: Normal bir yaşam sürmek istiyorsanız damarlarınızın sağlığını korumanız gerekir. Temiz damar yapısı, bazıları “tedavi edilemez” kronik hastalıkların %90’ına karşı sizi korur .

Kolesterol dışında neler damarları tıkar?

Hepimiz kolesterolün ne kadar tehlikeli olduğunu biliyoruz. Damarları tıkar, geçiş yollarını daraltır ve dolayısıyla kan dolaşımını engeller. Ancak bu sonuca sebep olan tek şey kolesterol değildir.

Doğrudur. Kolesterol plakları veya tıbbi adıyla “aterosklerotik plaklar” yaklaşık %65-70 oranında damar bozukluklarının nededir.Her insan 50 yaşına vardığında vücudunda 5 kiloya kadar kolesterol tabakası birikir. Kolesterolün birikmesi damarlar lümenlerini (yani içlerinde kanın aktığı boşluk) 4-5 kat daraltır.

Hayal etmeye çalışın. İnsanın damar kalınlığını parmak kadar kabul edersek, 5 kilo kolesterolün tıkadığı damarın içinde kanın geçebileceği boşluk 4 kibrit çöpü kalınlığında olur.

Bu plakalar hayati tehlike doğurmayabilir ama yaşam kalitesi düşer, tansiyon yükselir, baş ağrısı, sırt ağrısı, hissizlik başlar. Damarların içinde biriken pıhtı çok daha tehlikelidir.Pıhtı kütlesiDamarlarda biriken pıhtı miktarının ağırlığı çok daha azdır, “”yalnızca” 800 gram – 1 kg arasındadır. Fakat dengesiz yapıları nedeniyle çok tehlikelidirler. Bir trombus (damarı tıkayan pıhtı) her an yapışık olduğu damar içi duvarından kopup kurban aramaya başlayabilir.Büyük trombus parçaları kurbanının damarını tamamen tıkayabilir. Böyle bir durumda iskemi, yani dokunun yeterince kan alamaması ortaya çıkar.İskemi felci, beyin damarının tıkanmasıdır. Kalp krizi, kalp damarının tıkanmasıdır. Karaciğerde iskemi, akciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği bu yüzden oluşur. Basur, kalın bağırsak ucunda yaşanan iskemi durumudur. Ayaktaki kılcal damarların tıkanması, nekroz (kangren) ile sonuçlanabilir.Kalsiyum tuzlarıGıda takviyeleri ve ilaçların kimyasal kalıntıları damarlarda kalsiyum tuzu birikmesine neden olur. Bir insanın yaşamı boyunca, 50 yıl içinde 300-400 gram birikir. Kalsiyum tuzları en fazla beyin damarlarında birikir.Bunlar kristal yapıları nedeniyle tehlike arz ederler. Damarları daraltırlar ve stres, fiziksel hareket veya hava durumundaki değişiklik nedeniyle damarın spazm yapması halinde keskin kristal kenarları damarı delebilir. Beyin damarının delinmesi hemorajik inme olarak bilinir.

Sağlıksız damar yapısının 4 bariz ve 7 gizli belirtisi

Damarlarımızın tıkalı olduğunu işaret eden belirtiler nelerdir? Vücudumuzun verdiği, “Hemen damarlarını temizle” mesajını nasıl anlayabiliriz?

Yaşınız 45 üzeri ise ve damarlarınızı temizlemek için hiç nutrasotik kullanmadıysanız, sorununuz olduğunu söyleyebilirim.

Damarların kirlendiğinin ana belirtisi

Size yüksek tansiyon teşhisi konulduysa bu yazıyı okumayı bırakabilirsiniz çünkü damar hastalıklarının kralı sizde mevcut demektir.Tansiyon oynamalarından şikayetçi misiniz? Tansiyonunuz sürekli yüksek ve düzenli olarak tansiyon ilacı almanız gerekiyor mu? Bu sorulara yanıtınız evet ise, damarlarınızda kan dolaşımının gerçekleşebileceği %30 oranında boş yer kalmış demektir. Damarlarınızın geri kalanı kolesterol plakları, kan pıhtısı ve kalsiyum tuzları ile dolmuştur.Dolayısıyla en küçük bir stres, hava koşullarında bir değişiklik ya da manyetik fırtına sağlığınızı anında etkiler. Bu durumda tansiyonunuz yükselir, şakaklarınız zonklamaya başlar ve eklemlerinizde ağrı oluşur.

Tıkalı damarların sebep olduğu 4 hastalık

 • 1. Hipertansiyon (Yüksek tansiyon)İstikrarsız veya yüksek tansiyonu ilaç içerek dengelemek ya da düşürmek zorundasınızdır. Ana belirtilere dikkat etmelisiniz. Hipertansiyon teşhisi konuldu mu? O zaman damarlarınızı temizleme zamanı geldi demektir.
 • 2. Variköz venler (varisli damarlar)Bacaklarda çirkin ve şiş damarlar olarak görünür. Ağırlık, ağrı ve ödem hissi verir. Kolesterol ve pıhtı kalıntıları damar kapakçıklarını tıkar. Zaman içerisinde variz “yıldızları” oluşur ve bunlarda “örümcek ağı” gibi bir yapı alır. İşte varili damarlar bu şekilde oluşur.
 • 3. Hemoroit (basur)Rektumdaki damarların tıkanması basur düğümlerinin şişmesine neden olur. Kan taşıyıcı damarlardan gelen tortu, anüsteki çatlakları artırır.
 • 4. Osteokondroz (Kireçlenme)Kıkırdaklarda yetersiz kan dolaşımı yüzünden oluşur. Kıkırdak sertleşir ve işlevini göremez hale gelir. İyileşecek zaman bulamazlar. Yenilenmedikleri için kururlar. Nemlenme işlevlerini kaybederler. Tuzlar temizlenmez ve kontrol edilemez şekilde birikmeye başlar.

7 gizli belirti

 • 1. ÖdemTıkanan damarlar vücuttaki suyu pompalayamaz. Vücudun tuz-su dengesi bozulur. Akşamlar ayaklar şişer, çoraplar bileklerde kalın ve derin iz bırakır. Yüzde şişlik, gözaltında torbalar oluşur. Parmağınızdaki yüzüğü artık çıkaramaz hale gelirsiniz. Göbekte şişlik, iç organlarda şişmenin işaretidir.
 • 2. Kulak çınlamasıÖnceleri hafif başlayan zamanla artan sesler konsantre olmanızı engeller. Bu seslerin sebebi, kulak zarına baskı yapan beyin damarlarında tansiyonun yükselmesidir.
 • 3. Baş dönmesiKişi sarhoşmuş gibi hisseder. Ani oluşan baş dönmesi, vestibüler sisteminin iyi çalışmadığının işaretidir.
 • 4. UykusuzlukKendinizi uykusuz ve enerjisi bitik hissetmenize rağmen gece yarısından önce uyku tutmuyor mu? Bunun nedeni hipofiz bezlerine yeterince kan gitmemesidir. Bu da, uyku hormonu olan melatonin üretimini aksatır.
 • 5. Takat eksikliğiGücünüz kalmamış gibi hissedersiniz. Canınız hiçbir şey yapmak istemez. Tek istediğiniz yataktan çıkmamak ve yemek yemektir. Bu durum vücut enerji tasarruf etmeye başladığında yaşanır. Damarlar organlar için gerekli olan besini taşıyamamaktadır, o yüzden de vücut hayatta kalmak için faaliyetlerini minimum düzeye indirmektedir.
 • 6. Görme bozukluklarıGözünüzün önünde minik “sinekler” uçuşur. Göz merceği damarlarına ait belirtilerdir.
 • 7. Eklem ağrısıHava durumu değiştiğinde eklemlerde ağrı yaşanır. Sabahları dinlenmiş ve güçlenmiş kalkmak yerine kişi neredeyse felç olmuş gibi hisseder. Kemiklerinin acıdığından bahseder. Bunun nedeni eklem sıvısının özelliğini yitirmesidir.

Bu belirtilerden herhangi birine sahip misiniz? Yanıtınız evet ise, eklemleriniz size damarlarınızı temizleme vaktinin geldiğini söylemektedir.

İnsanlar genellikle bu belirtilerin birkaçına birden aynı anda sahip olabilirler. Hatta bazen hepsi birden tek kişide görülebilir.

Hastalar her hastalığı ayrı ayrı tedavi etmeye çalışır. Tansiyon ilaçları, bacaklardaki varisler için merhem, kireçlenme için jel kullanırlar. Ve elbette bol miktarda aldıkları ağrı kesici, ağrı kesici, ağrı kesici…Yani ilaçlar için çuvalla para akıtırlar. Fakat damar hastalıklarının tek bir sebebi vardır: tıkanıklık. İşte burada damar sisteminin genel anlamda temizliğine başlamak gerekir.

Peki, damarlardaki kolesterolü, pıhtı ve tuz birikintilerini temizlemek için ne kullanmalısınız?

Lütfen profesyonel önerinizi belirtin. Örneğin, Antalya’da yaşayan 57 yaşındaki Hülya Koç’un fazla kilo, hipertansiyon ve varis şikayetleri var. Hülya Hanım, havadaki en küçük bir değişikliği adeta barometre gibi hissedebiliyor çünkü eklemleri ağrımaya başlıyor. Baş ağrısı, baş dönmesi ve yorunluk hissediyor.

Hülya Hanım’a nasıl yardımcı olabiliriz? Damarlarını nasıl temizleyebilir? Doktora gitmek ve “Kilo vermeniz lazım”, “Spor yapmanız lazım”, “Sağlıklı beslenmeniz lazım”, “Bu yaşta daha dikkatli yaşamanız lazım” gibi cümleler duymak istemiyor.

Tıbbi ve farmasötik ürünlerin büyük kısmının, banka hesabında para kalmamasını ve ilaçlara bağımlı hale gelmesini sağlamanın dışında bir faydası olmuyor.

Maalesef Türkiye’de sağlık sistemi böyle çalışıyor. Hastaların doktora gitmemek için gösterdikleri inadı anlayabiliyorum. Peki, Hülya Hanım doktorsuz yapabilir mi?Benim, damarların güvenli bir şekilde temizlenmesi için söyleyebileceğim tek bir ürün var: Eternal Heart. Eternal Heart isan yaşamını 11-17 yıl uzatır. Enerji ve rahatlama hissi verir, eziyetten kurtarır ve gücünüzden en küçük bir parça bile harcamaz.Zararsızdır çünkü şifalı otlardan oluşmuş çaydır. En çok kullanılan 2. sıradaki damar temizleme ürünüdür. Birinci sırada cerrahi müdahale yer alır. Neşterin kullanıldığı yöntemlerin aksine herhangi bir komplikasyona neden olmaz veya yan etkiye sahip değildir. En kalın atar damarlardan en ince ve narin kılcal damarlara kadarEternal Heart bitki özleri karışımından oluşur ve su ile temas ettiğinde canlı molekülleri etkinleştirir. Bu dikkatli temizlikçiler damarlardan cidarlarına yapışmış kolesterolü, pıhtıları, kalsiyum plaklarını ve ilaç kalıntılarını yok eder. Yani kan dolaşımını engelleyen her şeyi temizler.Yıllar içinde biriken ve hayatınızı zehir eden tüm pislik Eternal Heart tarafından sadece 1,5-2 aylık tedavi ile temizlenir.

Eternal Heart, sadece 6 hafta içinde 4 kilo kolesterol plağını eritip kaldırır. 900 gram ila 1 kilo arasındaki pıhtı kütlesinin yumuşatır, 350-400 gram arasındaki kalsiyum kloridi yıkar.

Bu sayede baş ağrılarınız ve kulak çınlamaları kalmaz. Beyne yeterli besin gitmeye başlar ve süper bilgisayar hızında çalışır. düşünceler berraklaşır.Duygular yoğunlaşır, daha önce duymadığınız huzur verici sesleri duymaya başlarsınız. Duyma duyusu iyileşir, daha önce duyamadığınız yan odadaki sohbeti bile takip edebilir hale gelirsiniz.Koku alma duyusu yeni renkler edinir. Burun tıkanıklığı biter. Kronik iç burun iltihabı ve alerji şikayetiniz kalmaz. Bronşlar düzelir. Nefes alıp vermek kolaylaşır. Ciğerlere dolan temiz hava tüm bedene yayılarak mutluk hissi yaratır.Tat alma duyusu güçlenir ve derinleşir. Sıradan yiyeceklerden daha fazla keyif almaya başlarsınız. Daha az yiyip daha tok hissedersiniz. Tatlı ve yağlı yiyeceklere olan düşkünlüğünüz biter.Eklemleriniz size teşekkür eder. Sürekli çekilen ağrılar kesilir. Çatırdamazlar ve eklem sıvısının geri gelmesi sayesinde hareket etmek kolaylaşır. Bir arabanın yağını değiştirmek gibidir. Yanmış ve eskimiş zift gibi yağın yerine, temiz ve taze yağ koyarak her aksamın rahatça çalışmasını sağlamış olursunuz.

Çok etkileyici. Daha önce Eternal Heart hakkında bir şey duymamıştım. Nutrasötikler hakkında genel bir bilgiye sahiptim. Japonya ve İsrail’de nutrasötikler ana tedavi yöntemi olarak kabul edilir. Fakat Türkiye’de bu ürünlere hala şüpheyle yaklaşılıyor.

Eternal Heart4

Yüksek tansiyonu tehlikeli yapan nedir?

Yüksek tansiyonun sebep oldukları kanser ve verem hastalığının ikisinden birden daha tehlikelidir. Yüksek tansiyon vakalarının %89’u damar tıkanması ile sonuçlanır. Damarlarda tromboz (kan pıhtılaşması) oluşur. Beyin kanaması ve felç oranı çok yükselir.Sigara içmek, alkol almak, yetersiz beslenme, hareketsiz yaşam tarzı, stres ve yüksek kolesterol seviyesi yüksek tansiyonun sebep olduğu sonuçları özellikle tehlikeli kılar. Aşırı kilolu insanlarda normal kilolu olanlara oranla 3-4 kat daha sık hipertansiyon görülür.

ÖNEMLİ!

Yüksek tansiyon hastalığı çok hızlı ilerler ve her 5 vakadan 4’ünde ölüm riski vardır. Tedaviye derhal başlayarak eski sağlığınıza tekrar kavuşun.

Eternal Heart, yüksek tansiyona sebep olan 5 ana sebebi giderir

Eternal Heart5
Sinir sisteminin aşırı yüklenmesi (stres, uykusuzluk vb.)
Eternal Heart6
Damarlardaki toksinler
Eternal Heart7
Varisite ve tromboz
Eternal Heart8
Kan şekerinin yükselmesi
Eternal Heart9
Kilo fazlalığı

Uzman görüşü

Onaylıyorum.Bioflavonoids’ler, hipertansiyona karşı savaşan en güçlü koruyuculardır. Bunlar sadece yeşil çay ve geyik dikeni otunda mevcuttur. Bilinen tüm yüksek tansiyon ilaçlarında kullanılır.Fakat çoğu üründe yeterli miktarda bulunmaz.Dolayısıyla etki etmesi için yıllarca beklemek gerekir. İçinde çok bol miktarda bioflavonoid bulunduğunu bildiğim tek ürün Eternal Heart’tur. Bu ürünün formülünü inceledim ve bağımsız uzman ve saygın otoritelerin vardıkları sonuçları okudum. Bu tamamlayıcı ürünü hastalarıma öneriyorum. Eğer kendilerini “bir arkadaş önerdi”, “internette okudum” ya da “TV’de duydum” diyerek tedavi etmeye çalışmışlarsa, azarlıyorum.Bu çok yanlış bir davranıştır. yüksek tansiyon sadece güvenli yöntemlerle tedavi edilmelidir. Doktorların güvendiği ve hastalığı geçiren yöntemler kullanılmalıdır.

Rıza Canister ,

Doç. Dr.

BEternal Heart © ürününün etkisi klinik deneylerle kanıtlanmıştır

Resmi klinik deney, 2011 yılında bir devlet hastanesinde gerçekleştirilmiştir.25 gün devam eden deneye 2 grup denek katılmıştır.28-80 yaşları arasında yüksek tansiyon hastası olan kadın ve erkek deneylerin yer aldığı 1. grupta tedavi Eternal Heart ile yapılmıştır. 2. gruptaki deneklere plasebo (ilaçmış gibi verilen fonksiyonsuz madde) verilmiştir.

Eternal Heart9

Eternal Heart © kullanmanın sağladığı faydalar

Eternal Heart10

Kullanım şekli

Yarım çay kaşığı Eternal Heart ile bir çay kaşığı bal karıştırın. Bu karışımı bir bardak su içinde eritin. Günde 4 defa, öğünlerden 30 dakika sonra alın.En yüksek seviyede etkiyi sağlayabilmek için 3 ay düzenli kullanılması önerilir.Ürün ambalajının içinde ayrıntılı kullanma kılavuzu mevcuttur.

Scroll to Top