Flexoptima main page

Flexoptima

Order Today & Get 50% Off

  • Cash on Delivery
  • Available Nationwide in Turkey
  • Ağrıyı ortadan kaldırır
  • Kemiklerin esnekliğini geri kazandırır

Disclaimer: Individual Results Vary.

Table of Contents

Customer Reviews

Disclaimer: Individual Results Vary.

I tried this product and really loved it, there is no danger to use this product.

avatar

Arif

33 F

With its help, I got rid of the disease in just two months without a surgeon!

avatar

Abdülhamit

25 F

The cream has a pleasant smell and the consistency is similar to a light moisturizer. Alleviate joint pain immediately after application! I use it after strenuous exercise.

avatar

Ebrar

20 M

FlexOptima

FlexOptima kadın ve erkek kullanımına uygun yaş sınırı olmaksızın kullanılabilen içeriğindekiler tamamen organik bileşenlerden oluşan bir formüldür. İçeriği tamamen doğal ve organik olarak oluşturulmuş ve test edilmiştir. Yaş sınırı olmadan kullanılabilen FlexOptima içeriği bakımından sektörün önce markalarından birisi olmayı kısa süre içerisinde başarmıştır. Azerbaycan, Rusya ve Avrupa ülkelerinde satış rekorları kıran bu ürün kısa süreliğine özel tanıtım fiyatları ile artık Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Flexoptima2

FlexOptima Krem Nedir ?

FlexOptima Krem‘’unlock your power’’ sloganı ile hayata geçirilen gücünüzün kilidini açın kelimesinden yola çıkan organik devrim yaratan bir formüldür. Tüm dünyada FlexOptima olarak yer almaktadır. Üretici firma bilgileri, son kullanma tarihi, iso belgeleri, işletme kayıt bilgileri, içeriği ve kullanım tarihi ile ilgili tüm detaylı bilgiler paketin arka kısmında yer almaktadır. Tamamen organik içerik yapısı ile FlexOptima jel olarakda bilinen bu ürün emlimi oldukça kuvvetli hızlıca cilde nüfus eden ve kullanımı oldukça kolay bir üründür. Unutulmamalıdır ki bu ürün bir ilaç kesinlikle değildir. İçeriğindekilere karşı alerjisi olanların mutlaka kullanmadan önce dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir kullanımda 2,53 Oz oranı ile etkisi gerçektir. Sipariş vermek için hemen satın al butonuna basabilir ve sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme avantajları ile beraber siz değerli kullanıcılarımıza tüm ülkelerde sunulmaktadır.

Flexoptima3

FlexOptima Krem İçeriği

FlexOptima içeriği bakımından tamamen organik özellik taşıyıp el değmeden fabrika ortamında üretilip doğrudan fabrika ve depolardan sizlere gönderim sağlanmaktadır. İçeriği kuvvetli tek gerçek kremdir. İçeriğinde aqua, glcycerin, paraffınum liquidum, glyceryl stearate, dımethicone, ceteareth-25, tetrahdrodife-ruloylmethane, ascorbic acid, mint oil, thyme oil, eucalyptus oil, rosemary oil, capsicum oil, magnesium oil, menthol, phenoxyethanol bulunmakla beraber etkileri oldukça başarılıdır.

Flexoptima4

FlexOptima Krem Nasıl Kullanılır

• Fındık büyüklüğünde fleekosteel kremden elinize alınız.
• İlgili bölgeye 15 dk boyunca emilene kadar masaj yapınız.
• Emilim gerçekleştikten sonra masajı kesmeyiniz.
• Dairesel uygulama şeklinde masaj yapınız.
• Günde 1 defa zaman fark etmeksizin kullanınız.
• 1 ay boyunca aynı şekilde kullanıma devam ediniz.
• Serin kuru bir yerde güneş ışığından uzak tutunuz.
• Göz ile temas etmekten kaçınınız.
• 0-6 yaş gurubu çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz.
• Uygulama esnasında ceyranlı ve rüzgarlı ortamda bulunmayınız.
• Oda sıcaklığında tutunuz ve buz dolabında barındırmayınız

Sipariş vermek için whatsapp üzerinden uzmanlarımızdan bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizde bulunan FlexOptima ürünü 15 gün içerisinde ücretsiz iade yapılabilmektedir. Uzmanlarımız 7/24 saat fark etmeksizin sizlerin sorularınıza cevap verecektir. Sipariş oluşturmak istediğinizde isim, soy isim adres bilgisi ve telefon numaranızı aktarmayı unutmayınız. İl ilçe bilgilerinizi eksik bırakmayınız. Bunun dışında sipariş ver butonuna giderek FlexOptima fiyat unsurlarını inceleyebilir sizin için özel kampanyalı fiyatlarımızdan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında iletişim bilgilerinizi girerken telefon numaranızın doğruluğuna emin olunuz . Siparişi verdikten sonra siparişiniz bizlere ulaştığına emin olabilirsiniz. Uzmanlarımız sizin doğruluğunuzu teyit edecek ve kargonuz 3 iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır.

Flexoptima5

Scroll to Top