Lipo Cold

Lipo Cold

Order Today & Get 50% Off

  • Cash on Delivery
  • Available Nationwide in Turkey
  • Pürüzsüz cilt
  • Cildin esnekliğini geri kazandırır

Disclaimer: Individual Results Vary.

Table of Contents

Customer Reviews

Disclaimer: Individual Results Vary.

One of my fav….

avatar

Asya

33 F

Do use it!

avatar

Ekber

25 F

It’s wonderful.

avatar

Galip

20 M
Lipo Cold2

SELÜLİT — YALNIZCA KOZMETİK SORUNU DEĞİLDİR

Çok az insan selülitin basit kozmetik sorunların ötesine geçtiğinin farkındadır. Selülit ciddi bir rahatsızlıktr. Zamanında tedavi edilmezse bu durum geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir.

Selülitin bilimsel adı “ginoid lipodistrofi”dir.. Durgunluk süreçlerinin neden olduğu yağ dokularının dejenerasyonundan oluşur.

Yağ birikintileri suyu tutar ve bu da şişmeye neden olur. Su bağ dokusuna baskı yapar. Sürekli şişmeye karşı koymak için vücut aktif olarak kolajen adı verilen bir protein üretmeye başlar. Kalın protein ağı yağ boyunca yayılır, bölünmeye ve basıncı azaltmaya çalışır. Bu, cildin yüzeyinde şişliklere neden olur.

İstatistiksel olarak, selülit, %85 oranında her yaştaki ve vücut kitle indeksinde kadınları etkiler. Hiçbir şey selülit tamamen yok edemez, ortadan kaldıramaz.

Ben müşterilerime kullanmaları için Lipo Cold Krem öneriyorum. Bu krem, selüliti azaltır ve kökenindeki sorun üzerinde etkili olur. Kullanımın ilk günlerinden itibaren kan ve lenf dolaşımı düzelir. Şişme azalır, bu da vücut hacminin azalmasına neden olur. Uygulama kürünün sonunda Lipo Cold Krem, cilt şişkinliğini normal haline geri getirerek cildi sağlıklı, pürüzsüz ve çekici yapar.

Lipo Cold3
Lipo Cold4

LIPO COLD – 3D DÜZELTME KOMPLEKSİ

structuring agents Linoleic, oleic and hyaluronic acids:

Aşırı sıvıyı giderir, gençleştirici bir etkiye sahiptir, çatlakların oluşumunu önler, serbest radikallerin etkisine karşı korur ve kas tonusunu arttırır

uyarıcı maddeler Sarmaşık, aromatik kök, guarana özleri:

Yağ metabolizmasına katılır, güvenli kilo kaybını teşvik eder, kas kütlesini korur, cilt durumunu iyileştirir, sarkma ve çatlakları önler, suyu vücudunuzda tutmaya yardımcı olur.

Lipo Cold5
Lipo Cold6

Scroll to Top