NikotinOff1

NikotinOff

Order Today & Get 50% Off

  • Cash on Delivery
  • Available Nationwide in Turkey
  • Sigara içmek istemeyeceksiniz
  • Psikolojik bağımlılıktan kurtulacaksınız

Disclaimer: Individual Results Vary.

Table of Contents

Customer Reviews

Disclaimer: Individual Results Vary.

Thanks to NikotinOff, I quit smoking. I wish I had done it earlier. My teeth have turned white, my skin and hair have become beautiful, 

avatar

Atila

33 F

A year ago my mom gave me NikotinOff.  I haven’t smoked for 9 months 🙂 and I don’t want to! My weight is back to normal and I even lost some 🙂

avatar

Burak

25 F

Quitting smoking is really good with it!

avatar

Ayaz

20 M
NikotinOff3
NikotinOff4

NikotinOff, sigarayı bırakmanıza nasıl yardımcı oluyor?

Şurup olarak tüketilen ürünün içeriğiYeşil Çilek: Akciğerlerdeki katranı temizler. Havuçtan 50 kat daha fazla antioksidan hücre içerir. Bu nedenle akciğer detoksunun vazgeçilmez bir unsurudur. Zencefil: Güçlü bir antioksidandır. Akciğerlerdeki mukusu temizler. Akciğerlerden çeşitli toksinlerin, mukusun ve istenmeyen parçacıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. SafranToksinler: Zararlı kimyasalları dezenfekte eder. İçerdiği demir faktörü sayesinde kan hücrelerinin daha fazla oksijen almasına yardımcı olur. Cildi temiz ve gençleştirir. Dağ Nane: Nefesi ve doğal yoldan ciğerleri temizler. Nane ve nane yağı, solunum kaslarınızı gevşeterek rahatça nefes almanıza yardımcı olur. Meyan Kökü: Öksürük gidericidir. Anti-enflamatuar ve antioksidan özellikleri boğaz ağrısını, kuru öksürüğü veya alerjene maruz kalmayı önler ve akciğer enfeksiyonlarını tedavi eder.

Eskiden sigara tiryakisi olan kişilerin %93’ü cinsel hayatlarında, fiziksel faaliyetlerinde ve kavrama yeteneklerinde iyileşmeler olduğunu bildirdi. Kilo almadılar ve isteksizlik ya da açlık hissetmediler.

NikotinOff5
NikotinOff6
NikotinOff7

Uzman görüşü

Tütün bağımlılığı eroin bağımlılığı gibidir. Düşünün, nikotin, tütünü içinize çektikten 10 saniye sonra beyne ulaşıyor. Her 2 sigara kullanıcısından birinde uykusuzluk, sinir ve öksürük görülüyor. Hastalarıma önerdiğim bir ürün olan NikotinOff şurubu sayesinde nikotine kalıcı olarak veda etmenin kanıtlanmış bir yolu mevcut. Ürün, vücutta içten dışa bir etki sağlıyor. NikotinOff sayesinde nikotine kalıcı olarak veda etmenin kanıtlanmış bir yolu mevcut. Ürün, vücutta içten dışa bir etki sağlıyor. Şurup, iç organların işlevini düzenliyor ve isteksizlik ya da sinirlilik belirtileri oluşturmuyor.

Tıp Doçenti
Bağımlılık Uzmanı

NikotinOff8
NikotinOff9

Scroll to Top