RichSkin

RichSkin

Order Today & Get 50% off

  • Cash on Delivery
  • Available Nationwide in Turkey
  • Calm the skin
  • Reduce redness and irritation

Disclaimer: Individual Results Vary.

Table of Contents

Customer Reviews

Disclaimer: Individual Results Vary.

I tried this product and really loved it.

avatar

Isra

33 F

Amazed with the results

avatar

Emri

25 F

It worksss

avatar

Ismail

20 M

RICHSKIN’İN ETKİLERİ

RichSkin’in cildin yaşlanma sürecini durdurduğu ve epidermal hücrelerin çalışmasınıdüzenlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Çok çeşitli vitamin ve minerallerin yanı sıra formülündeki maddelerin varlığı cildin daha derinkatmanlarına nüfuz eden ağır bir molekül oluşturur, bu yüzden RichSkin en iyi sonucu verir.

RichSkin cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve içeriden hareket ederekkırışıklıkları yumuşatan kolajen üretimini tetikler.

Aktif bileşenleri cildi sakinleştirir ve kızarıklığı ve tahrişi azaltır.

Hyaluronik asit cilt mikro hasarlarının iyileşmesini teşvik eder, iltihaplanmayı hafifletir vecilt yenilenmesini uyarır. Doğal pH dengesi yenilenir ve cilt daha elastik hale gelir. Şişlik veyorgunluk izleri kaybolur.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Yüz bakım ürünlerimizi oluştururken doğal malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz. Buürünü imal eden şirket, ünlü yüz bakım serisini oluşturmak için yenilikçi yöntemlerkullanır.

Kozmetik ürünlerimiz pazara sunulmadan önce dermatolojik ve klinik testlere tabitutulur. RichSkin’in kırışıklıkları ve cildin gençleşmesini azaltmada son dereceetkili olduğu kanıtlanmıştır.

Dr. Can Dargın

Dermatolog

RichSkin2
RichSkin3
RichSkin4
RichSkin5
RichSkin6

NASIL UYGULANIR?

  • 1. ADIMTemizlenmiş cilde küçük bir miktar kullanın.
  • 2. ADIMYüzün, boynun, göz kapaklarının veya ellerin arkasınauygulayın.
  • 3. ADIMSabahları ve/veya akşamları kullanın.

YARARLARI

Hyaluronik asit içeren yaşlanma karşıtı bir güçlendiricidir. Kırışıklıkları azaltmakve cildi çevresel stres faktörlerinden korumakta etkindir. Düzenli kullanımı cildipürüzsüz ve parlak hale getirir. Yüz hatları belirginleşir. Cildin sarkması düzelir.Aşırı kuruluk, tahriş ve kızarıklık kalkar.

Scroll to Top